Vene keele ainepäev gümnaasiumiastmes 12. veebruar Saku Gümnaasium

4.veebruaril gümnaasiumiastmes toimus vene keele ainepäev. Ainetundide raames oli läbi viidud viktoriin “Vene keel ja kultuur”, mis koosnes 100 küsimusest. Viktoriinis osales kokku 128 õpilast 10.-12.klassidest. Viktoriini lahendamisel oli vaja meenutada mitte ainult vene keele sõnavara ja grammatika reegleid, vaid ka SG vene keele õpetajaid, vene keele tähestikku, vene kultuuri ja ajaloo fakte jne.
Tulemused:
1. Kristiina Verte, 12.re (97% õigeid vastuseid)
2. Gloria Rannik, 11.re (94% õigeid vastuseid)
3. Artur Järvan, 11.re (90% õigeid vastuseid)

Täname kõiki osalemise eest ja palju õnne kolmele parimale!

Vene keele õpetajad
Olga Golubeva ja Tatjana Luich

Tulemused:
1. Kristiina Verte, 12.re (97% õigeid vastuseid)
2. Gloria Rannik, 11.re (94% õigeid vastuseid)
3. Artur Järvan, 11.re (90% õigeid vastuseid)

Täname kõiki osalemise eest ja palju õnne kolmele parimale!

Vene keele õpetajad
Olga Golubeva ja Tatjana Luich