Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Vene keele ainenädal põhikoolis 11. veebruar Saku Gümnaasium

Vene keele ainenädal oli õpilaste ja õpetajate arvates väga edukas. Nädala alguses külastas meie kooli Martsipani muuseum. Nende korraldatud töötoas näidati noortele martsipani ajalugu ja selle valmistamist. Lisaks sellele said õpilased voolida endale martsipanist kujukese, selle ära värvida ja koju kaasa võtta. Kokku osales töötoas 155 õpilast. Igaüks sai ka kingituseks martsipanisüdame, see üllatus oli eriti meeldiv. Nädala vältel tutvuti veel Matrjoškade ajalooga, vene keele õpetaja käis ühe klassiga Aleksander Nevski katedraalis ekskursioonil, vaadati venekeelseid filme, loeti venekeelseid luuletusi ja joodi samovarist teed. Reedel peale neljandat tundi organiseeriti õpetajatele eraldi teejoomine. Terve nädal pakuti sööklas barankasid ja ühel päeval borši, mis on ühed Vene rahvustoidud.

Aitäh aktiivsetele kaasalööjatele ja vene keele õpetajatele põneva nädala korraldamise eest!