Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Valiti parimad Saku Gümnaasiumi sportlased 2019. aastal 20. jaanuar Saku Gümnaasium

17.01 toimus Saku Gümnaasiumi parimate sportlaste vastuvõtt. Nagu traditsiooniks on saanud, siis iga aastal külastab üritust üks sporditäht. Sellel aastal oli selleks täheks Erki Nool. Meile esines JJ-Street oma lahedate tantsijatega ja gümnaasiumi imelised muusikud.

Aga mis kõige olulisem, valiti ka 2019. aasta parimad sportlased.

Sellel aastal oli tunnustamise kord teistmoodi. Nominente võisid esitada kõik õpilased, lapsevanemad, õpetajad, treenerid.
Nominente esitades oli oluline jälgida statuudis kirja pandud tingimusi, mille alusel siis spordikomisjon oma otsuse tegi. Komisjoni kuulusid kõik kehalise õpetajad, huvijuhid, õpilasesinduste esindajad, koolijuht ja sportlaste vastuvõtu kunagine algataja õpetaja Kersti Vissov.
Sellel aastal oli nomineeritud sportlasi väga palju ja valikut teha oli raske

Parimateks valiti:
1. - 3. klass Pia Anete Rebane ja Katarina Rätsep
4. - 6. klass Noa Maria Keinast ja Egert Jurin
7. - 9. klass Karolin Victoria Kotsar ja Mario Kirisma
10.-12. klass Katriin Saulus ja Marten Männi
Parim võistkond oli Saku Sportingu U17 tüdrukud. Parimaks koolisportlaseks valiti Grete Gross, kes on kõige edukamalt esindanud kooli koolidevahelistel võistlustel.

Palju õnne kõikidele sportlastele!

Aga mis kõige olulisem, valiti ka 2019. aasta parimad sportlased.

Sellel aastal oli nomineeritud sportlasi väga palju ja valikut teha oli raske

Parimateks valiti:
1. - 3. klass Pia Anete Rebane ja Katarina Rätsep
4. - 6. klass Noa Maria Keinast ja Egert Jurin
7. - 9. klass Karolin Victoria Kotsar ja Mario Kirisma
10.-12. klass Katriin Saulus ja Marten Männi

Palju õnne kõikidele sportlastele!