Tubli tulemus spordimälumäng "Bumerang" Põhjaregioonist 04. aprill Saku Gümnaasium

29.03.2019. toimus Tallinna Südalinna Koolis Põhjaregiooni (Tallinna ja Harjumaa) koolide 4-liikmeliste võistkondade vahel spordimälumäng "Bumerang".

Küsimusi esitati 30. Temaatika: taliolümpiamängud Lõuna-Koreas, Pyeongchangis; Venemaal toimunud jalgpalli MM; kergejõustiku EM Berliinis; O.Tänak ja M.Järveoja autoralli maailmakarikasarjas jpm.; samuti tuli olla kursis ka lähiaja maailma spordivariaga.
Meie põhikooli võistkond oli väga tubli.

Saavutati ülekaalukalt 1. koht ja teeniti koht üleriigilisse finaali 10.04.2019, Tartusse.

Võistkonda kuulusid:
Henry Grünberg 9.a.kl.
Henry Hunt 9.a.kl.
Mart Nael 9.d.kl.
Kert Kask 9.d.kl.

Õpilasi juhendas õpetaja Kersti Vissov

Palju õnne tublidele õpilastele ja edu finaaliks!

Meie põhikooli võistkond oli väga tubli.

Võistkonda kuulusid:
Henry Grünberg 9.a.kl.
Henry Hunt 9.a.kl.
Mart Nael 9.d.kl.
Kert Kask 9.d.kl.

Õpilasi juhendas õpetaja Kersti Vissov

Palju õnne tublidele õpilastele ja edu finaaliks!