Uudised

Tubli tulemus Eesti koolinoorte XXVII keemia lahtisel võistlusel 15. oktoober Saku Gümnaasium

3.oktoobril toimus üleriigiline keemia lahtine võistlus.


Keemiaülesannete võistlus oli avatud kõikidele õpilastele olenemata vanusest. Ülesandeid sai lahendada kahes vanuserühmas - vanem rühm (11. ja 12. klass) ja noorem rühm (kuni 10. klass). Nelja tunni jooksul lahendati üheksa ülesannet, mis tasemelt vastavad keemiaolümpiaadi ülesannetele. Erinevalt keemiaolümpiaadist ei antud ette temaatikat. Lahtise võistluse tulemusi arvestatakse keemiaolümpiaadi lõppvooru kutsumisel.
Meie kooli esindas nooremas vanuserühmas 10. klassi õpilane Diandra Tubli. Ta saavutas ülitubli 12. koha 87 osaleja hulgas.
Vanemas vanuserühmas osales meie abituruent Kristiina Verte. 

Keemiaülesannete võistlus oli avatud kõikidele õpilastele olenemata vanusest. Ülesandeid sai lahendada kahes vanuserühmas - vanem rühm (11. ja 12. klass) ja noorem rühm (kuni 10. klass). Nelja tunni jooksul lahendati üheksa ülesannet, mis tasemelt vastavad keemiaolümpiaadi ülesannetele. Erinevalt keemiaolümpiaadist ei antud ette temaatikat. Lahtise võistluse tulemusi arvestatakse keemiaolümpiaadi lõppvooru kutsumisel.
Meie kooli esindas nooremas vanuserühmas 10. klassi õpilane Diandra Tubli. Ta saavutas ülitubli 12. koha 87 osaleja hulgas.
Vanemas vanuserühmas osales meie abituruent Kristiina Verte.