“Tähtede mäng” 09. detsember Saku Gümnaasium

4. detsembril toimus traditsiooniliselt teist aastat Saku gümnaasiumi suur spordisündmus “Tähtede mäng”, kus vastu astusid õpilased vs õpetajad. Eelmisel aastal teatavasti kogemused võitsid ning kindlasti tulid õpilased mängule suure motivatsiooniga. Eriliseks tegi sündmuse asjaolu, et see toimus meie uues Saku Valla Spordikeskuses. Tunne oli, nagu oleksime kõrgliiga mängul, sest kaasa elas palju kooli õpilasi ning õpetajaid. Kohal oli ka trumm ja pasun. Time Out-ide ajal lisasid meeleolu meie kooli tantsutüdrukud.

Õpetajate tiimis olid ka mõned puudujad ja seekord võtsime appi Sakust pärit korvpalli taustaga Mart Uuehendriku. Mees on kohtunik kõrgliiga mängudel ning Tallinna SK Nord korvpallitreener. Juba avaveerand näitas, et noored on tahtmist täis ning 8:20 olid õpetajad maas. Aeg kulus ning õpetajad said ka mängu käima ning poolajaks oli seis 26:34 õpilastele. Kolmanda veerandaja alguses oli vahe vaid 1-e punktiline aga siis libisesid nooremad taas eest ning kogu mäng õpilastele 63:55. Seis seega kahe aasta järel 1:1. Võitjate poolelt hoolitsesid skoori eest Robin Kägo 19 punktiga, Oliver Toom 16 punktiga ning Uku Kaarel Mõtte lisas 8 punkti. Õpetajate tiimi resultatiivseim oli kooli direktor Taavi Vilba 24 punktiga, Märt Raam lisas 18 punkti ning meie "leegionär" Mart Uuehendrik 11 punkti.

Täname kõiki kaasaelajaid ning kindlasti jääb see üritus aastate pikkuseks traditsiooniks.