Sportland 3x3 korvpallisarjas edukad! 15. oktoober Saku Gümnaasium

10. oktoobril osalesid Saku Gümnaasiumi korvpallipoisid väga edukalt Sportland 3x3 sarja Harjumaa etapil!

1.-5. klassi poiste arvestuses saavutas Saku G I esindus esikoha (Stenver Põder, Jako Link, Egert Jurin ja Marcos Johann Leiter), 2. koha saavutas Keila Kool ja 3. koha saavutas Saku G II esindus . Esimesel kahel paremal tiimil on õigus osaleda finaalturniiril, mis toimub kevadel Pärnus.

6.-7. klasside arvestuses saavutas III koha Saku G I võistkond. Võitis Keila Kool ja teine koht Jüri G.

Saku Gümnaasiumist oli kohal koguni 9 võistkonda ehk siis kokku 35 noort korvpallurit.

Poisse juhendas õpetaja Märt Raam

Poisse juhendas õpetaja Märt Raam