Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Uudised

Spordinädala raames tulid sportlased noori motiveerima 30. september Saku Gümnaasium


Spordinädala raames külastasid meie 9. klassi noori kaks inspireerivat inimest. Poisse motiveeris liikuma ja oma füüsilise vormi eest hoolitsema motosportlane ning meie kooli vilistlane Gert Krestinov. Tüdrukutega kohtus Sparta spordiklubi positiivsusest ja energiast pakatav treener Maris Kajari, kes rääkis tervislikust toitumisest ja sellest kuidas temast treener sai.

 

Aitäh külalistele!

 

 

 

 

Spordinädala raames külastasid meie 9. klassi noori kaks inspireerivat inimest. Poisse motiveeris liikuma ja oma füüsilise vormi eest hoolitsema motosportlane ning meie kooli vilistlane Gert Krestinov. Tüdrukutega kohtus Sparta spordiklubi positiivsusest ja energiast pakatav treener Maris Kajari, kes rääkis tervislikust toitumisest ja sellest kuidas temast treener sai.

 

Aitäh külalistele!