SG tähistas kooli 89. sünnipäeva 26. oktoober Saku Gümnaasium

Veerandi viimasel koolinädalal pidasime kooliperega kooli sünnipäeva.

1. klassid kirjutasid koolile sünnipäevasoove. 2. klassid käisid väljasõidul, kus nad kuulsid lugusid Saku valla koolidest. Külastasid nad Kurtna kooli ja saadi tuttavaks seal õppivate 2. klassi õpilastega.

3. klassid korraldasid konverentsi, kus sai kuulda ettekandeid vilistlaste, vanemate ja vanavanemate kooliajast.

Põhikool ja gümnaasium arutlesid teemal “Tuleviku SG…milline ja miks?” Põhikoolis oli üleval selle teemaline näitus, kus nägi põnevaid eriilmelisi meisterdusi kõrvitsast tehtud koolimajast kuni ajaleheni.

Gümnaasiumimajas võis kuulda ettekandeid ja õpilaste nägemusi SG tulevikust. Toodi välja teemad, millega peaks gümnaasiumis rohkem tegelema. Tänud kõikidele, kes oma mõtteid ja ideid jagasid.

Veerandi viimasel koolipäeva hommikul tervitasid juhtkonna liikmed õpilasi kommidega ja soovisid ilusat sünnipäeva.  Ootame juba järgmist aastat, sest siis me saame juba 90. aastaseks

Videotervitust sünnipäevaks näeb siit

Videotervitust sünnipäevaks näeb siit