Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

SG koolimütsi tellimine 1. klassi astujale 13. mai Saku Gümnaasium

Kõigil õpilastel on võimalus tellida Saku Gümnaasiumi koolimüts hinnaga 18.00 eurot, mille laps saab kätte oma esimesel koolipäeval. Mütsi eest saab tasuda ülekandega Saku Vallavalitsuse arveldusarvele EE862200001120079664 selgitusega "Saku Gümnaasiumi koolimüts". Selgituses peab olema ka lapse nimi ja klass.
Info oma tellimissoovist palume edastada 4.juuniks juhiabile ( kool@saku.edu.ee) märkides ära lapse nime ja peaümbermõõdu.