Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Selle nädala spordisündmused 21. veebruar Saku Gümnaasium

19.veebruaril toimusid Kiili koolis Harjumaa koolide meistrivõistlused võrkpallis 6. klasside tüdrukutele. Saku Gümnaasiumi võistkond sai 2.koha. Võitis Kiili kool ja võistkondi oli 19. Saku Gümnaasiumi võistkonnas olid Marleen Erg, Marie Karo, Gerda Triin Untera, Anni Annus, Emilia Peterson.

20.veebruaril oli Kurtnas võistlus sõudeergomeetritel "Kurtna kangutaja". 5 klassi poistest sai Jako Link 1.koha. Marileen Valgma sai 1.koha 6.-7. klasside tüdrukute hulgas ja 8.-9. klasside tüdrukutest sai 3.koha Liisa Siiman.

Päeva parima aja sõitis välja meie direktor Taavi Vilba.

Päeva parima aja sõitis välja meie direktor Taavi Vilba.