Saku noored Robotexil 04. detsember Saku Gümnaasium

Saku kooli 1.-3. klassi lapsed võtsid osa maailma suurmast robootikaüritusest Robotex. Osaleti Insplay Roboliiga minu esimene Startup näitusel. Lapsed valmistasid tunnis ette oma startup näidise Legodost, mõtlesid välja minutilise pitchikõne ning esitlesid tööd Robotexi innustajatele. Rääkida tuli sellest, mida firma teeb, miks see toode on parem, kui paraegused saranased asjad, palju toode maksab ning mida lapsed legost prototüübinia ehitanud on. Lapsed olid väga asjalikud, ning tulevikus võime näha arvatavasti nii sataadioneid lumest puhastavaid masinaid, köögiroboteid, robot lapsehoidjaid kui ka nutikaid autosid mööda Sakut ringi liikumas. Selle näituse käigus arenes lastes ehitamise oskus, aga kogeti ka meeskonnatööd, vastutuse võtmist, võõrastele oma töö esitlemist, suurnäituse pinget ja rõõmu medalitest.

Saku gümnaasiumist võttis kokku osa 13 meeskonda.

Saku gümnaasiumist võttis kokku osa 13 meeskonda.