Saku Gümnaasiumis toimus liiklusohutuse päev 1. klassidele 28. oktoober Saku Gümnaasium

27. oktoobril külastasid meie 1. klassi õpilasi meie noorsoopolitseinik Kätlin Murre, Lääne-Harju politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Enely Meho, piirkonnapolitseinik Jarmo Mõtus ja Saku vabatahtlikud päästjad, Henri Porila, Endo Kask. Nende abiga said meie noorimad õpilased teada helkuri olulisusest, kuidas käituda ülekäigurajal, miks on kiiver oluline ja miks tuleb autos alati turvavöö kinnitada. Elevust juurde tõi veel päästeauto, kus sai kuulda lähemalt päästjate tööst.

Aitäh külalistele, kes meie hommiku nii põnevaks tegid!

Aitäh külalistele, kes meie hommiku nii põnevaks tegid!