Saku Gümnaasiumi sportlaste pidulik vastuvõtt 24. jaanuar Saku Gümnaasium

23. jaanuaril toimus Saku Gümnaasiumis traditsiooniline sportlaste vastuvõtt, kus autasustasime kooli parimaid sportlasi. Hääletuse tulemusel valiti parimateks sportlasteks:

Parim noorsportlane- Mariangela Boitšuk

Parim võistkond- Saku Sportingu naiskond

Parim sportlane tüdrukute arvestuses- Linette Listmann

Parim sportlane poiste arvestuses- Marten Männi

Vastuvõtu üllatuskülalisteks olid tänavu Rapla korvpallimeeskonnast külas Indrek Kajupank ja Ronald Delph, kes vastasid noorte endi poolt esitatud küsimustele ja tunnustasid meie sportlasi.

Üritust aitas modereerida meie vilistlane Marthi Lepik.

Suur tänu meie kehalise kasvatuse õpetajatele, sportlastele, treeneritele ja külalistele.

Parim noorsportlane- Mariangela Boitšuk

Parim võistkond- Saku Sportingu naiskond

Parim sportlane tüdrukute arvestuses- Linette Listmann

Parim sportlane poiste arvestuses- Marten Männi

Üritust aitas modereerida meie vilistlane Marthi Lepik.