Saku Gümnaasiumi õpilaste tulemused Harjumaa bioloogiaolümpiaadil 11. veebruar Saku Gümnaasium

Bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voor toimus 2. veebruaril Saue Gümnaasiumis, kus osales 236 õpilast Harjumaa koolidest: 5.klassidest 7 õpilast, 6. klassidest 30, 7. klassidest 47, 8. klassidest 56,

9. klassidest 52 ja gümnaasiumist 44 õpilast.

Meie kooli parimad olid:

Klass

TULEMUSED Juhendaja õpetaja

5.klass

Eneli Tender III koht Harjumaal Sille Olvi

6.klass

Mihkel Rohtla 5. koht Harjumaal Sille Olvi

Gloria Peeters 7. koht Harjumaal Helina Ailt

11.klass

Leila Kinks 4. koht Harjumaal Helina Ailt

Tublid olid ka Merilin Nurme, Mart Nael, Hugo Alandi, Gloria Rannik, Egert Veldi, Ramon Egert Valgma, Liisa Siimann, Rasmus Loorpuu, Jaak Krusell, Kristiina Bulgarin, Säde Järvekülg, Made Järvekülg, Hanna Bulgarin, Paul Kang, Miia Triin Binsol, Tristan Priit Allik, Triin Merilainen, Hendrik Pärli, Eleri Vaiksaar, kes kõik andsid endast parima ja said kogemuse edaspidiseks.

Õpilasi juhendasid Sille Olvi, Laive Jürimaa ja Helina Ailt

9. klassidest 52 ja gümnaasiumist 44 õpilast.

Meie kooli parimad olid:

Õpilasi juhendasid Sille Olvi, Laive Jürimaa ja Helina Ailt