Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Saku Gümnaasiumi noormehed võrkpalli meistrivõistlustel medalil, neidudele 7. koht! 17. jaanuar Saku Gümnaasium

16. jaanuaris osalesid gümnaasiumiastme noormehed ja neiud Harjumaa koolide võrkpalli meistrivõistlustel Kiilis. Päev oli pikk ja emotsiooniderohke, kuid siiski tulemuslik.
Neidude arvestuses osales 9 võistkonda, kes jaotati kolme alagruppi. Saku neiud sattusid ühte alagruppi tugevate Kiili Gümnaasiumi ja Keila Kooli võistkondadega. Mõlematelt tuli vastu võtta kaotust. Keila Kooli vastu kõige napimalt, kus viimases, kolmandas geimis jäädi alla 14:15.
Edasi mängiti kohtadele 7-9. Neiud suutsid alistada nii Saue Gümnaasiumi kui ka Kuusalu Keskkooli võistkonnad ning saavutasid turniiri kokkuvõtteks 7. koha.
Noormeeste arvestuses osales 8 võistkonda, kes jaotati kahte alagruppi. Saku Gümnaasiumi noormehed olid ühes alagrupis koos Jüri Gümnaasiumi, Loksa Gümnaasiumi ja Paldiski Ühisgümnaasiumiga. Alagrupp lõpetati teisel kohal, 1:2 kaotus tuli vastu võtta Jüri Gümnaasiumilt, teised kaks mängu suudeti võita.
Poolfinaalis tuli vastaseks suurfavoriit Kiili Gümnaasium, kellele väga südika mängu järel siiski kaotati 2:0. Kolmanda koha mängus aga näitasid Saku noormehed kindlat mängu ning alistati Keila Kool geimidega 2:0.
Seega teist aastat järjest medalikohal ning siit saab ainult edasi minna!

Tulemused: http://harjusport.ee/kalender/82

Õpetaja Henri Ojaperv

Seega teist aastat järjest medalikohal ning siit saab ainult edasi minna!

Tulemused: http://harjusport.ee/kalender/82

Õpetaja Henri Ojaperv