Saku Gümnaasiumi noored osalevad Harjumaa koolide vahelistele meistrivõistlustel 11. september Saku Gümnaasium

Avastart Harjumaa koolide vahelistele meistrivõistlustele anti 11. septembril Kose staadionil, kus Saku Gümnaasiumi noored olid edukad mitmetel teatejooksu distantsidel.
Päeva alustati pendelteatejooksudega, kus võistkonna koosseisus oli 5 poissi ja 5 tüdrukut ning joosti 5x50meetrit. Medalid toodi koju kuni 5.nda, 6-7.nda ja 10-12.nda klasside arvestuses.
Kuni 5-s klass võideti kuldmedali koosseisus Karolin Tammjärv, Gerda Triin Untera, Grete Gross, Janell Reiljan, Mirell Lohk, Trevor Maltis, Karl Krister Hallkivi, Rander Aviste, Robin Teesalu ja Marten Enok.
Teine kuld saavutati 10-12.klassi arvestuses koosseisus Kätlin Jeedas, Made Järvekülg, Linette Listmann, Laura-Susanna Lätte, Liis-Marii Remmelg, Oliver Toom, Raimond Eino, Edvin Kabanen, Robert Tarlap ning Otto Polding. Pendelteates saavutati ka 6-7.klasside arvestuses 3.koht koosseisus: Sandra Tarlap, Angela Raidmets, Marin Raba, Uku Martin Arpo, Elenora Rakaselg, Anna-Mariin Juksar, Robin Isok, Sten-Marten Zuts, Kenneth Laas, Erik-Steven Viiksalu.
Poodiumikohti toodi koju ka 8.-9.nda klassi noormeeste 4x800 meetri arvestuses. Hõbedast värvi medal riputati kaela Reimo Gert Laasperele, Markus Kuusikule, Henry Grünbergile, Mathias Villemsoole.
Lisaks saavutati keskkooli noormeeste 4x100 meetri jooksus pronks, mille võistkonna koosseisu kuulusid Oliver Toom, Otto Polding, Raimond Eino ning Robert Tarlap.

Suured tänud tublidele sportlastele ja nende juhendajatele!

Suured tänud tublidele sportlastele ja nende juhendajatele!