Saku Gümnaasiumi moeshow “Moeparalüüs” 08. jaanuar Saku Gümnaasium

Tänavu toimus juba  kaheksandat aastat järjest suurejooneline Saku Gümnaasiumi moeshow, mis kandis seekord nime “Moeparalüüs”. Moeshow on SG õpilasesinduse omaalgatuslik ettevõtmine, mis nõuab iga liikme panust ning pühendumist ning seda kõike oma vabast ajast.

Unenägudest inspireeritud kollektsioonid tõid publiku ette 9 julget disainerit, keda hinnati kahes erinevas vanusegrupis. Noorema vanuserühma moodustasid 5.- 8. klass ning vanema 9.- 12. klass. Üldvõidu vanuserühmades otsustasid 5 kohtunikku: Anna Paula Kõrvas, Iris Kristin Lindvere, Anu Sildver, Evelyn Mikomägi  ning Otto- Valter Väinaste.

Noorema vanuserühma üldvõit läks Marta Reinarti kollektsioonile, mis kandis nime “Maailm meie unenägudes”.

Vanema vanuserühma üldvõidu pälvis Mariel Peetsoni kollektsioon nimega “Somnambulism”

Lisaks üldvõitudele said publik ning õpilasesindus valida ka oma lemmiku. Mõlemad tiitlid võitsid 9.- 12. klassi õpilased, rahva lemmikuks kujunes Rika Simone Kostla ja Elisabeth Saar’e kollektsioon “Black implies white” ning õpilasesinduse lemmiku võitis Iris Elleri ja Triin Toomi  kollektsioon “REM”.

VIP lauad ning võitjate kingikotid täitsid Fentimans, Nurme, Kangadžungel, Saku Õlletehas, AW Stuff, Sirowa Beauty, Linea Shop, Hambad Valgeks, Kommi Asemel, Tammiko pager, OÜ Rafimi, Park Minigolf, Super Skypark, Euronics ja Ajakiri Sport.

Suured tänud meie toetajatele, tublidele disaineritle ja kõikidele õpilasesinduse liikmetele, kes üritust suure pühendumise ja rõõmuga tegid.