Saku Gümnaasiumi 10.-12. klassi jalgpallivõistkond II koht! 09. oktoober Saku Gümnaasium

1. oktoobril osales gümnaasiumi noormeeste jalgpallivõistkond Harjumaa koolidevahelisel meistrivõistlustel Tabasalus. Turniiri alustati suureskoorilise võiduga Saue Gümnaasiumi üle, tulemusega 4:1.

Teises mängus jäädi alla Jüri Gümnaasiumile 1:2. Kuna Jüri kaotas Sauele 0:1, siis väravate vahega jäime alagrupis esimeseks ja mängisime edasi 1.-3. kohtadele koos Viimsi ja Tabasalu Gümnaasiumiga. Võrdne mäng Viimsiga päädis kahjuks 1:2 kaotusega, Tabasalut võideti kindlalt 5:0. See tagas turniiri kokkuvõttes tubli II koha!
Võistkonna koosseis: Andry Rahu, Johann Adamberg, Silver Markus Suits, Silver Erik Sepp, Taago Tarkmeel, Rainis Martjan, Stenver Sõrmus, Mathias Villemsoo.

29. septembril osales 8.-9. poiste võistkond alagrupiturniiril Viimsis. Alagrupis saadi võit Maardu üle ja tuli vastu võtta kaotus Haabneemelt. See aga alagrupist edasi ei viinud ning sellel aastal piirduti alagrupiturniiriga.
Võistkonna koosseis: Joonas Tohert, Jan Harri Rehemaa, Uku Martin Arpo, Ralf Marten Raisma, Ott Karl Kopel, Mihkel Kitvel.
Samal päeval oli võistlustules ka 6.-7. klasside võistkond. Alagrupis võideti Maardut 8:1, tehti 2:2 viik Haabneeme kooliga ja kaotati Viimsile 1:6. See tagas alagrupis teise kohta, mis edasi ei viinud.
Võistkonna koosseis: Trevor Kerde, Trevor Maltis, Robin Kuusik, Robin Seaver, Joosep Tarkmeel, Kevin Annerviek, Kardo Kukk, Alexander Nael, Robin Lepp.

Õpetaja Henri Ojaperv

Õpetaja Henri Ojaperv