Saku Gümnaasium, Harjumaa meister korvpallis (8.-9. klass poisid)! 15. november Saku Gümnaasium

Kolmapäeval, 14. novembril toimusid Keila kooli võimlas Harjumaa 2018.a. koolidevaheliste meistrivõistluste finaalturniir korvpallis 8.-9. klassi poistele. Viie parema kooli hulgas osales ka Saku Gümnaasiumi poiste võistkond.

Finaalturniiril oleks pidanud osalema kokku kuus võistkonda aga tulemata jäi Tabasalu Gümnaasiumi võistkond. Selleks korraldati turniiri süsteem, kus kõik viis võistkonda mängisid omavahel läbi.

Esmalt alistasid Saku poisid Viimsi kooli võistkonna tulemusega 27:22 (Robin 10p, Villem 5p, Geir Hans 4p). Päeva teises põnevusmängus alistasime Keila kooli võistkonna tulemusega 22:20 (Villem 10p, Robin 6p, Ramon Egert 3p).

Kolmandas mängus kohtusime ainult kaotusi tunnistanud Kose Gümnaasiumiga. Poisid ei olnud selleks mänguks valmis ning õpetaja andis rohkem võimalust vahetusmängijatele. Kaotus tuli numbritega 19:24 (Geir Hans 6p, Robin 4p, Egert 3p).

Peale Kose vastu mängu tuli kohe otsa Jüri gümnaasiumi võistkond. Mäng oli väga raske ja põnev. Kaks minutit enne normaalaja lõppu olime ees 27:20 aga edasi lasime vastased järgi. Jäi veel 17-sekundit aga õnneks Jüri poisid viskele enam ei jõudnud ning kogu mäng meile tulemusega 30:26 (Robin 17p, Hugo 6p, Villem 5p).

Tänu viimase mängu võidule on Saku Gümnaasium Harjumaa koolide meister 8.-9. klassi arvestuses! Palju õnne poistele ja kogu koolile! Võistkond mängis turniiril koosseisus Ramon Egert Valgma, Robin Kägo, Geir Hans Sügis, Tommi Valgma, Egert Veldi, Christian Chidi Echere, Villem Noot, Hugo Alandi, Sander Krajev ja Ken Marten Peterson. Võistkonda juhendas õpetaja Märt Raam. Suured teened võidus on treeneril Taavi Vilbal, kes treenib poisse Saku Korvpalliklubis.