Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Saku G korvpallipoisid on Harjumaa koolide meistrid! 22. november Saku Gümnaasium

Saku Gümnaasiumi 8.-9. klassi korvpallipoisid on Harjumaa koolide meistrid! 21. november Jüri spordihoones toimunud finaalturniiril alistasid Saku poisid alagrupiturniiril esmalt Laagri Kooli tulemusega 36:19 ja teises mängus alistasime Viimsi Kooli tulemusega 27:23.

Poolfinaalis astus vastu Jüri Gümnaasiumi esindus ning kindel võit meile 29:14.

Finaalis alistati Keila Kool tulemusega 36:33!

Võistkond mängis koosseisus Robin Kägo, Geir Hans Sügis, Tommi Valgma, Ramon Egert Valgma, Christian Chidi Echere, Sten Villiam Velleste, Rico Mathias Puna, Paul Kang ja õpetaja Märt Raam. Igapäevaselt treenib poisse treener Taavi Vilba!

Palju õnne kogu Saku Gümnaasiumile!

Poolfinaalis astus vastu Jüri Gümnaasiumi esindus ning kindel võit meile 29:14.

Finaalis alistati Keila Kool tulemusega 36:33!

Palju õnne kogu Saku Gümnaasiumile!