Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Registreerimine sisseastumistestide sooritamiseks 13. veebruar Saku Gümnaasium

5. veebruarist - 1.märtsini toimub registeerimine 2020/21 õ-a 10.klassi sisseastumistestide sooritamiseks.

Saku Gümnaasiumi õpilaste registreerimine toimub Stuudiumi kaudu, teiste koolide õpilastel tuleb saata / esitada taotlus gümnaasiumiastme õppejuhile.

Täpsem info on menüüs VASTUVÕTT.

Täpsem info on menüüs VASTUVÕTT.