Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Rebastenädal gümnaasiumimajas 21. september Saku Gümnaasium

Sellel nädalal oli gümnaasiumimaja kauboisid, hobuseid ja kantrimuusikat täis, sest koolimajas toimetasid rebased ja abituriendid. Hommikud algasid juba varavalges ühistantsudega koolimaja hoovis, vahetundides toimusid mängud ja võistlused ning kõige selle eest koguti punkte oma õppesuunale. Täna toimus ürituse finaal, kus kõik 10. klassi õpilased esinesid oma kavadega, mida nad iseseisvalt sellel nädalal õppisid. Abituriendid andsid välja karika tiitliga "Saku Gümnaasiumi rebastenädala üldvõitja", mille sai endale 10. humanitaar. Rebastenädala karikas on uue maja uus traditsioon, mis liigub igal aastal uue klassi kätte.
Palju õnne kõigile rebastele, sest olete nüüd päriselt gümnaasiumis!

Suur kiitus 12. klassile, kes nägid vaeva, et see nädal oleks erilisem kui kunagi varem!

Palju õnne kõigile rebastele, sest olete nüüd päriselt gümnaasiumis!