Uudised

"Programmeerin ise" Tabasalu Gümnaasiumis 29. oktoober Saku Gümnaasium


17. oktoobril käisid 2. ja 3. klassi õpilased Harjumaa "Programmeerin ise" üritusel Tabasalu Ühisgümnaasiumis.
Sellest üritusest tahtsid osa võtta paljud, kuid osalejate arv oli piiratud. Meie kooli esindas 8 õpilast, kelle saatjaks oli õpetaja Maarja Kändmaa.


Alguses oli lastele ühine tutvustus päeva korraldusest, seejärel jäid teise klassi õpilased õppima ja võistlema OZOBOTidega ja 3. klassi õpilased läksid arvutiklassi tutvuma programmiga IsleofTune. Õpetajatele oli samuti mõeldud interaktiivne tutvutus ja harjutamine arvutiklassis Sonic Piga. Õpilased vahetasid pärast kohti ja 3. klassid said võistelda ning 2. klassid teha muusikat. Peale võistlust pakuti lastele kringlit ja juua.
Üritus lõppes autasustamisega. Õpilastele meeldis see päev väga.

17. oktoobril käisid 2. ja 3. klassi õpilased Harjumaa "Programmeerin ise" üritusel Tabasalu Ühisgümnaasiumis.
Sellest üritusest tahtsid osa võtta paljud, kuid osalejate arv oli piiratud. Meie kooli esindas 8 õpilast, kelle saatjaks oli õpetaja Maarja Kändmaa.


Alguses oli lastele ühine tutvustus päeva korraldusest, seejärel jäid teise klassi õpilased õppima ja võistlema OZOBOTidega ja 3. klassi õpilased läksid arvutiklassi tutvuma programmiga IsleofTune. Õpetajatele oli samuti mõeldud interaktiivne tutvutus ja harjutamine arvutiklassis Sonic Piga. Õpilased vahetasid pärast kohti ja 3. klassid said võistelda ning 2. klassid teha muusikat. Peale võistlust pakuti lastele kringlit ja juua.
Üritus lõppes autasustamisega. Õpilastele meeldis see päev väga.