Poiste maakondlik joonistusvõistlus 07. veebruar Saku Gümnaasium

Jaanuaris toimus Loksal traditsiooniline maakondlik poiste joonistusvõistlus. Sellel aastal joonistati operatiivsõidukeid. Meie koolist osales võistlusel 16 poissi.

Auhinnasaajad Tristan Karner, Kristofer Prikk, Kevin Lauri, Oliver Linnas, Kardo Kukk ja Martin Laas on kutsutud koos vanematega Tallinna ABC MOTORS-i salongi tänuüritusele.

Täname kõiki osalejaid!

Õpilasi juhendasid Pirje Kivestu, Kristiina Vanem, Kati Tuulis, Sirle Reiu, Sirje Õunroos, Marje Kaselaid.

Täname kõiki osalejaid!