Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Põhikooli füüsikaolümpiaadi parimad 14. oktoober Saku Gümnaasium

8.oktoobril võtsid omavahel mõõtu 8.-9.klasside parimad füüsikud, et selgitada selle õppeaasta parimad.

Tulemused tulid järgmised:

8. klass
1. Paul Kang
2. ja 3. Rebeka Kand ja Miia Triin Binsol

9. klass
1. Diandra Tubli
2. Johann Mattias Puuorg
3. ja 4. Ramon Egert Valgma ja Karl Pukk

Palju õnne võitjatele, aitäh kõigile osalejatele ja suur tänu õpetaja Maimu Tornile õpetamise ja olümpiaadi korraldamise eest!

Tulemused tulid järgmised:

8. klass