Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Piparkoogilinna ehitamine 09. detsember Saku Gümnaasium

6. detsembril toimus gümnaasiumimajas peale tunde suur piparkoogilinna ehitamine. Meeskondi oli täpselt nii palju, et kõik mahtusid söögisaali ära. Kodus oli vaja algosad valmis küpsetada ja võistlusel siis need kokku panna ning kaunistada.
Elevust oli saalis oi kui palju, isegi õpetajad olid tööhoos ja nii mõnigi võistkond üritas oma maja kuidagi püsti hoida.

Kiitus korraldajatele ja aitäh selle ürituste sponsoritele...Gustav, Farmi, Suhkrukunst, Kingitus.ee, Uisupark, Atlantis H2O Aquapark ja Magnum.

Oli tore õhtupoolik koos gümnaasiumiperega.

Oli tore õhtupoolik koos gümnaasiumiperega.