Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Õuesõppepäev 12. oktoober Saku Gümnaasium

11.10 otsustasid 2.d ja 2.e klassiõpetajad Erle ja Ülle korraldada tunnid Saku mõisa pargis. Kolm esimest tundi: matemaatika, eesti keel ja loodusõpetus tegutsesime mõisapargis. Üksteise paremaks tundma õppimiseks moodustusid läbi õppemängu kahe klassi segarühmad.

Kui soovid teada, mida õppisime, tule tutvu plakatitega põhikoolimaja II korrusel. Lapsed jäid väga rahule ja nad ei mõistnud, et kogu hommik möödus õppides.