Nutitund 24.01.2019 28. jaanuar Saku Gümnaasium

24.jaanuaril kell 18.00 toimus Saku Gümnaasiumi algkooli maja aulas nutitund lastevanematele.

Nutitunnis tutvustasid õpetajad tahvelarvutites erinevaid äppe ja lehekülgi, mida ka tundides kasutatakse. Nutitund oli jagatud õppeaineteks: eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, inglise keel ja kunstiõpetus/liitreaalsus. Kohal oli 16 lapsevanemat oma lapsega. Alustuseks sai lausutud paar sõna ja tegevused õpitubades võisid alata.Peale esimest õpituba sai ringi liikuda ja erinevates ainetes osaleda. Tagasiside lastevanematelt ja õpetajatelt oli väga positiivne ja innustav.

Õpitubasid aitasid korraldada ja juhendada: Edlin Uukkivi, Kerli-Kristin Salo, Inga Maasi, Kristina Bauman ja Maarja Kändmaa.Tehniliselt toetas kooli haridustehnoloog ja infojuht.

Aitäh kõigile!

Aitäh kõigile!