Nuputa vabariiklik voor 22. mai Saku Gümnaasium

4. mail toimus Jõgevamaal Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumis matemaatikavõistluse Nuputa vabariiklik voor. Kohal oli 34 5.-6. klassi võistkonda ja 33 7. klassi võistkonda.

Meie koolist osales 7. klassi võistkond koosseisus Karmen Kent ja Paul Kang 7D klassist ning Miia Triin Binsol 7B klassist.

Tihedas ja karmis konkurentsis saavutasid meie õpilased suurepärase 7. koha. Õpilasi juhendas õpetaja Anneli Pihl.

Foto 1: Jõe kaldal istub kellamees Lible

Foto 2: Kohe algab …..