Uudised

Noored Euroopa Metsades viktoriini eelvooru tulemused 13. aprill Saku Gümnaasium

5.aprillil võtsid meie kooli 11.klassid osa üle-eestilise viktoriini eelvoorust "Noored Euroopa Metsades 2021". Kokku osales eelvoorus 120 võistkonda, kellest 13 oli meie koolist.


Palju õnne tiimile "SAKU10", koosseisus Oliver Part 11HU, Mattias Johandi 11RE ja Henry Hunt 11HU, kes saavutas 2. koha ja pääses 15 parima võistkonna seas edasi finaalvooru. Lisaks testile peavad noormehed finaalis lahendama ka loodusraja ülesandeid ja koostama esitluse. Hoiame pöialt ja soovime noortele edu!

Tublid osalejad olid veel:
11HU - Isabel Meeksa, Kirsika Roos-Nessler, Grete Liis Tomson, Anna Susi, Marileen Nael, Merilin Nurme, Merilin Alu, Katariina Raig, Anete Ots, Elisabeth Päiv, Kert-Kristian Terras, Anita Hein, Triin Merilainen, Romet Pentinen, Mart Nael, Martin Višnevski, Taago Tarkmeel, Kris Erik Kaseorg
11MAJ - Olivia Silberg, Kaspar Merisalu, Karl-Robin Seimoja
11RE - Emili Kriisa, Margit Stogov, Kirke Männik, Henri Hanson, Martin Leemet, Artur Järvan, Tõnis Tõnissoo,
Marcus Kruustük, Kim-Rain Talivere, Hugo Alandi, Villem Noot, Laura-Marie Jõgi, Marimar Tuulik, Johanna Eliise Rannik, Margarita Kopanitski.

Geograafiaõpetaja Ele Toom

Palju õnne tiimile "SAKU10", koosseisus Oliver Part 11HU, Mattias Johandi 11RE ja Henry Hunt 11HU, kes saavutas 2. koha ja pääses 15 parima võistkonna seas edasi finaalvooru. Lisaks testile peavad noormehed finaalis lahendama ka loodusraja ülesandeid ja koostama esitluse. Hoiame pöialt ja soovime noortele edu!

Tublid osalejad olid veel:
11HU - Isabel Meeksa, Kirsika Roos-Nessler, Grete Liis Tomson, Anna Susi, Marileen Nael, Merilin Nurme, Merilin Alu, Katariina Raig, Anete Ots, Elisabeth Päiv, Kert-Kristian Terras, Anita Hein, Triin Merilainen, Romet Pentinen, Mart Nael, Martin Višnevski, Taago Tarkmeel, Kris Erik Kaseorg
11MAJ - Olivia Silberg, Kaspar Merisalu, Karl-Robin Seimoja
11RE - Emili Kriisa, Margit Stogov, Kirke Männik, Henri Hanson, Martin Leemet, Artur Järvan, Tõnis Tõnissoo,
Marcus Kruustük, Kim-Rain Talivere, Hugo Alandi, Villem Noot, Laura-Marie Jõgi, Marimar Tuulik, Johanna Eliise Rannik, Margarita Kopanitski.


Geograafiaõpetaja Ele Toom