Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Muudatused õpilasliinide graafikus, mis hakkavad kehtima juba nüüd esmaspäevast 2. märtsist. 28. veebruar Saku Gümnaasium

Muudatused hõlmavad järgmiseid liine:

• 21B – lisandus nn Meie poe ring, kus buss enne Kurtna poole pööramist sõidab edasi Roobuka poole, keerab Meie poe juures Kohila suunas ja teeb peale Roobuka raudteejaama teeotsa Mäevana peatuses tagasipöörde. Lisanduvad peatused Standard ja Mäevana. Seetõttu jõuab buss Kurtna Kooli juurde varasemaga võrreldes 10 minutit hiljem.
  • 22a – Kurtna Kooli juurest väljuvat aega on nihutatud 10 minuti võrra hilisemaks, et lapsed jõuaksid peale tundide lõppu bussile. Liin läbib nüüd Kajamaalt Sakku jõudes enne Murumäe suunas liikumist ka raudteejaama ja gümnaasiumi peatused.
  • 32 – tulenevalt 22a liini pikenemisest ja hilisemast saabumisest lükkub 15 minuti võrra liini 32 väljumisaeg Saku Raudteejaamast.

UUS SÕIDUPLAAN

Muudatused hõlmavad järgmiseid liine:

UUS SÕIDUPLAAN