Meie õpilased olid kutsutud Riigikogusse mälumängule 29. mai Saku Gümnaasium

25.05.2019. toimus paljude teiste toredate ürituste raames Riigikogus  traditsionaalne mälumäng.

Lahtiste uste päeva mälumängust „Riigikogu 100” võttis osa kaks Riigikogu võistkonda ja viis kutsutud koolivõistkonda. Mälumäng toimus Riigikogu konverentsisaalis juba kuuendat korda ( esimesel korral olid võitjad meie kooli õpilased).

Esitati 20 erinevat küsimust.

Kõige rohkem õigeid vastuseid andis Riigikogu I võistkond , kuhu kuulusid Urmas Espenberg, Toivo Mängel, Triinu Põdramägi ja Kristo Varend.

Riigikogu II võistkonda kuulusid parlamendiliikmed Mart Nutt, Erik Niiles Kross, Sven Mikser ja Andrei Korobeinik.

Meie kooli esindasid tublilt  9a. klassi õpilased

Henry Grünberg

Henry Hunt

ja  9.d.klassi õpilased

Mart Nael

Kert Kask

Kõiki võistkondi autasustati Riigikogu meenetega.

Kindlasti oli see tore kogemus meie õpilastele võistelda koos Riigikogu liikmetega.

Geograafiaõpetaja

Kersti Vissov

Esitati 20 erinevat küsimust.

Meie kooli esindasid tublilt  9a. klassi õpilased

Henry Grünberg

Henry Hunt

ja  9.d.klassi õpilased

Mart Nael

Kert Kask

Kõiki võistkondi autasustati Riigikogu meenetega.

Geograafiaõpetaja

Kersti Vissov