Uudised

Meie õpilane Grete Daut krooniti jalgpalli Eesti meistriks 22. oktoober Saku Gümnaasium


Läinud nädalavahetusel tegi ajalugu FC Flora naiskond, tulles esimest korda klubi ajaloos Eesti naiste meistriks. Naiskonna kuldsesse koosseisu kuulub ka meie kooli abiturient Grete Daut! Esimest hooaega FC Flora esindusnaiskonnas mängiv Grete Daut tuli kohe oma debüüthooajal naiskonna koosseisus ka Eesti meistriks. 
Soovime Gretele palju õnne meistritiitli puhul ning jõudu ja jaksu edaspidiseks!

 

 

 

 
 

Läinud nädalavahetusel tegi ajalugu FC Flora naiskond, tulles esimest korda klubi ajaloos Eesti naiste meistriks. Naiskonna kuldsesse koosseisu kuulub ka meie kooli abiturient Grete Daut! Esimest hooaega FC Flora esindusnaiskonnas mängiv Grete Daut tuli kohe oma debüüthooajal naiskonna koosseisus ka Eesti meistriks. 
Soovime Gretele palju õnne meistritiitli puhul ning jõudu ja jaksu edaspidiseks!