Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Uudised

Meie kooli abituriendile Marten Männile kolmas koht 11. detsember Saku Gümnaasium


7.-8. detsember sõideti Tai Kuningriigis tänavused jetispordi maailma karikavõistlused Jet Ski King’s Cup. Mainekal võistlusel, kus kohal maailma tippsõitjad näitas väga head taset meie kooli õpilane Marten Männi, kes tuli nelja sõidu kokkuvõttes Pro Ski Grand Prix klassis kolmandaks. 

 

See on Marten Männi, kes kahel korral noorteklassides King’s Cup’i võitnud, parim koht täiskasvanute klassis. 

 

 

 

 

 

7.-8. detsember sõideti Tai Kuningriigis tänavused jetispordi maailma karikavõistlused Jet Ski King’s Cup. Mainekal võistlusel, kus kohal maailma tippsõitjad näitas väga head taset meie kooli õpilane Marten Männi, kes tuli nelja sõidu kokkuvõttes Pro Ski Grand Prix klassis kolmandaks. 

 

See on Marten Männi, kes kahel korral noorteklassides King’s Cup’i võitnud, parim koht täiskasvanute klassis.