Matemaatikavõistlus NUPUTA 05. veebruar Saku Gümnaasium

31.jaanuaril Peetri Lasteaed-Põhikoolis toimunud matemaatikavõistluse NUPUTA Harjumaa voorus võistlesid nupukuses 30 Harjumaa kooli 7.klasside võistkonnad.

Saku Gümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid Miia Triin Binsol, Paul Kang ja Karmen Kent, saavutas maakondlikus arvestuses 1.koha ning esindavad Harjumaad maikuus toimuvas NUPUTA üleriigilises finaalis.

7. klasside võistkondi oli 24. Õpilasi juhendas matemaatikaõpetaja Anneli Pihl.

Meie kooli 5.-6. klassi võistkond (Antony Morozov, Iris Vühner, Anette Ärm, Meribel Kangert) saavutas 30 võiskonna seas väga tubli 9. koha. Õpilasi juhendasid Krista Polman, Rein Rinne ja Riina Viira.

Õnnitleme võitjaid ja nende juhendajaid.

7. klasside võistkondi oli 24. Õpilasi juhendas matemaatikaõpetaja Anneli Pihl.

Õnnitleme võitjaid ja nende juhendajaid.