Uudised

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 21. detsember Saku Gümnaasium


Kolmapäeval 12.12.2018. toimus Saku Gümnaasiumi 7. – 12. klassi õpilaste matemaatikaolümpiaadi koolivoor.
 
Osales 59 õpilast, parimad olid:
 
7. klass
  1. Paul Kang   7D
  2. Karmen Kent  7D
  3. Martin Villem Vühner  7A
  4. Karlotte Boitšuk  7D
  5. Miia Triin Binsol  7B
 
8. klass
  1. Diandra Tubli  8C
  2. Ramon Egert Valgma  8B
  3. Silver Erik Sepp  8C
  4. Egert Veldi  8B
  5. Jaak Krusell  8A
 
9. klass
  1. Piret Pihl  9C
  2. Rauno Viil  9D
  3. Artur Järvan  9C
  4. Tõnis Tõnissoo  9C
  5. Mia Loviisa Tänavsuu  9B
 
10. klass
  1. Nikolai Ovtšinnikov  10RE
  2. Elisabeth Saar  10RE
  3. Getriin Riimand  10 HU
  4. Marit Nigul  10 HU
  5. Danyil Kurbatov  10 RE
 
11. klass
  1. Hanna Bulgarin  11 RE
  2. Indrek Pihl  11 RE
  3. Leila Kinks  11 RE
  4. Karl Joosep Heinla  11 RE
  5. Laura Susanna Lätte  11 RE
 
12. klass
  1. Karl Johannes Kaskla  12 RE
  2. Olav Kristjan Kasterpalu  12 RE
  3. Raiko Malsroos  12 RE
  4. Ants Kattel  12 RE
 
Õpilasi juhendasid õpetajad Krista Polman, Maret Rinne, Aita Kivistik, Annika Krusell
ja Anneli Pihl

 

 

Kolmapäeval 12.12.2018. toimus Saku Gümnaasiumi 7. – 12. klassi õpilaste matemaatikaolümpiaadi koolivoor.
 
Osales 59 õpilast, parimad olid:
 
7. klass
  1. Paul Kang   7D
  2. Karmen Kent  7D
  3. Martin Villem Vühner  7A
  4. Karlotte Boitšuk  7D
  5. Miia Triin Binsol  7B
 
8.
klass
  1. Diandra Tubli  8C
  2. Ramon Egert Valgma  8B
  3. Silver Erik Sepp  8C
  4. Egert Veldi  8B
  5. Jaak Krusell  8A
 
9. klass
  1. Piret Pihl  9C
  2. Rauno Viil  9D
  3. Artur Järvan  9C
  4. Tõnis Tõnissoo  9C
  5. Mia Loviisa Tänavsuu  9B
 
10. klass
  1. Nikolai Ovtšinnikov  10RE
  2. Elisabeth Saar  10RE
  3. Getriin Riimand  10 HU
  4. Marit Nigul  10 HU
  5. Danyil Kurbatov  10 RE
 
11. klass
  1. Hanna Bulgarin  11 RE
  2. Indrek Pihl  11 RE
  3. Leila Kinks  11 RE
  4. Karl Joosep Heinla  11 RE
  5. Laura Susanna Lätte  11 RE
 
12. klass
  1. Karl Johannes Kaskla  12 RE
  2. Olav Kristjan Kasterpalu  12 RE
  3. Raiko Malsroos  12 RE
  4. Ants Kattel  12 RE
 
Õpilasi juhendasid õpetajad Krista Polman, Maret Rinne, Aita Kivistik, Annika Krusell
ja Anneli Pihl