Loodusteaduste olümpiaadi eelvoor 30. jaanuar Saku Gümnaasium

Üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi eelvoor toimus 2018.a novembris.

Sellel õppeaastal osales loodusteaduste olümpiaadil 349 õpilast 13 maakonna 60 koolist. Olümpiaad koosnes kahest osast “Mägironimine ja “Männimets” ja oli õpilaste arvates küllaltki raske ja pikk.

Saku Gümnaasiumist osales loodusteaduste olümpiaadil 5 õpilast: Paul Kang 7.klassist ja Kristiina Bulgarin, Ramon Egert Valgma, Egert Veldi ja Johann Mattias Puuorg 8.klassist.

Johann Mattias Puuorg saavutas üleriigiliselt 56.koha ja Harjumaa piirkonnavoorus kuulus talle 4.koht.

Harjumaa koolide arvestuses saavutas Ramon Egert Valgma 10.koha ja Egert Veldi 11.koha. Tubli oli ka Kristiina Bulgarin , kes jäi Harjumaal 21.ks ja noorim meie koolist Paul Kang sai 23. koha 43st.

Õpilasi juhendasid:

Kersti Vissov, Laive Jürima, Anna Kikkas, Maimu Torn.

Üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi eelvoor toimus 2018.a novembris.

Õpilasi juhendasid:

Kersti Vissov, Laive Jürima, Anna Kikkas, Maimu Torn.