Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Loodusõpetuse olümpiaadi tulemused 23. jaanuar Saku Gümnaasium

8.jaanuaril 2020 võtsid osa kooli loodusõpetuse olümpiaadist 6. klassid. Olümpiaad toimus klassidevaheliselt gruppides.

1.koha saavutasid 6b klassist Sten Erik Selistemägi, Eneli Tender, Monika Alu, Fred Lindoja ja Mirell Lohk,

2.koha sai 6d klass ning kolmandat kohta jäid võrdselt jagama 6a ja 6c klass.

Suur tänu osavõtjatele!

Therese Tedremaa
6.klasside loodusõpetuse õpetaja

2.koha sai 6d klass ning kolmandat kohta jäid võrdselt jagama 6a ja 6c klass.

Suur tänu osavõtjatele!

Therese Tedremaa