Koroonaviiruse leviku tõttu rakendatud meetmed 13. märts Saku Gümnaasium

Lugupeetud koolipere!

Seoses koroonaviiruse laialdase levikuga ning vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi ja kooli pidaja ettekirjutusele on Saku Gümnaasiumi õppehooned õppetööks suletud alates esmaspäevast 16.03.2020.

Õppetöö jätkub sel perioodil distantsõppe/e-õppe vormis alates 16. märtsist. Esmaspäeval 16.03 on meie koolimajad avatud 8.00-18.00, et õpilased või lapsevanemad saaks koolimajja jäetud õppevahenditele järgi tulla.

Alates esmaspäevast ei sõida ka õpilasliinid, väljaarvatud avalik liin 113 ja siseliin 21.

Seoses kooli sulgemisega on edasi lükatud järgmised üritused:
- sisseastumistestid 10. klassi kandideerijatele
- SG laulusolistide konkurss Kevadkraaks
- muusikal

Mida distantsõppel meeles pidada?
- Õpetajad edastavad info Stuudiumi kaudu õppetöö korralduse osas hiljemalt esmaspäevaks.
- Distantsõpe tähendab õpetajate antud ülesannete lahendamist!
- Õpetajal on õigus distantsõppel ette nähtud ülessannete tegemist kontrollida ja hinnata.
- Õpilane peab Stuudiumi igapäevaselt kontrollima.

Olen kindel, et saame distantsõppe perioodiga väga hästi hakkama. Erinevate küsimuste korral palun julgelt ühendust võtta. Jõudu, edu ja rahulikku meelt kõigile!

Lugupidamisega
Taavi Vilba
Saku Gümnaasiumi direktori kt

Lugupeetud koolipere!

Seoses kooli sulgemisega on edasi lükatud järgmised üritused:
- sisseastumistestid 10. klassi kandideerijatele
- SG laulusolistide konkurss Kevadkraaks
- muusikal

Mida distantsõppel meeles pidada?

- Distantsõpe tähendab õpetajate antud ülesannete lahendamist!
- Õpilane peab Stuudiumi igapäevaselt kontrollima.

Lugupidamisega
Taavi Vilba