Jalgrataste tehniline kontroll 17. aprill Saku Gümnaasium

Selle nädala alguses tegime esimese kevadise jalgrataste tehnilise kontrolli. Eesmärgiks oli tagada noorte suurem teadlikkus tehniliselt korras jalgrattast ning kindlustada Saku valla noorte ohutu liiklemine.
Suure kooli ees oli kokku 144 jalgratast, millest puudusi esines 45 rattal - puudu oli kiivreid, helkureid, kellasid.

Algkooli majas oli kokku 36 jalgratast ning puudusi oli 17 rattal, ühel noorel puudus kiiver. Tuletame meelde, et alla 16-aastasel noorel ei ole lubatud jalgrattaga liigelda kui kiiver puudub.
Jalgrataste kontrolle viisime läbi koostöös Saku Valla Noortekeskusega ja Lääne-Harju politseijaoskonnaga.

Armsad vanemad, rääkige lastele veelkord liiklusohutusest.
Vahet pole, kas oled jälakäija või rattur, alati teed ületades tuleb olla kindel, et see on ohutu!

Ohutut liiklemist ja päikselist kevadet!

Armsad vanemad, rääkige lastele veelkord liiklusohutusest.

Ohutut liiklemist ja päikselist kevadet!