Jaapani nädalal avatakse mõttemängude klass

Kolmapäeval, 17. novembril kell 13.00- 15.30 alustab põhikoolimaja aulas mõttemängude klass 4.-9. klassi õpilastele.

Mõttemängude klassi eesmärgiks on propageerida erinevaid mõttemänge. Klass on avatud igal kolmapäeval kell 13.00-15.30.

Esialgu on mõttemängude klassis võimalik lahendada sudokusid ning osaleda võistkondlikul mälumängul.
Sudokusari on individuaalne ning koosneb kümnest etapist. Sudokusarja üldvõitja selgitatakse iga etapi punktide liitmisel.

Mälumängule on oodatud 4.-9. klassi kahe kuni neljaliikmelised võistkonnad. Ühest klassist võib osaleda mitu võistkonda ning võistkonnaliikmed ei pea õppima ühes klassis. Küsimustele vastamiseks on aega 12 minutit.

Kokku peetakse kümme vooru. Üks voor koosneb kümnest küsimusest. Mälumängu üldvõitjad selgitatakse iga etapi punktide liitmisel.

Mälumängusarja esimene etapp on pühendatud Jaapanile.

Sudokusarjas ning mälumängusarjas peetaks arvestust kolmes vanuseklassis

4.-5. klassi õpilased
6.-7. klassi õpilased
8.-9. klassi õpilased

Leia endale sobiv kellaaeg ning tule osalema!