Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Head tulemused emakeeleolümpiaadil 27. jaanuar Saku Gümnaasium

Reedel, 24. jaanuaril selgusid Viimsi koolis Harjumaa parimad emakeeletundjad. 35. korda toimunud emakeeleolümpiaadi teemaks oli sel korral „Meediatekstid tegelikkuse peegeldaja ja kujundajana“.

Saku Gümnaasiumist osalesid õpilased Joonas Rohtla (7.e), Annabell Lilleberg (7.c), Paul Kang (8.d), Elisabeth Hinno (8.c), Kirke Männik (10.re), Emili Kriisa (10.re), Marileen Nael (10.hu) ja Eva-Liisa Tiru (11.re).

Parimad tulemused saavutasid Paul Kang, kes sai 8. klasside arvestuses III koha, Joonas Rohtla, kes sai 7. klasside arvestuses 5. koha, ning Eva-Liisa Tiru, kes oli 11. klasside arvestuses 6. kohal.

Suur tänu osalejatele!

Õpilasi juhendasid Kadri Koppel, Mirelle Tetto, Sille Kevvai ja Merli Paasik.

Suur tänu osalejatele!

Õpilasi juhendasid Kadri Koppel, Mirelle Tetto, Sille Kevvai ja Merli Paasik.