Head tulemused emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Osalevatel õpilastel tuli lahendada veebipõhiseid ülesandeid teemal „Võõrast omaks ehk Laenamine keeles ja kultuuris“. Saku Gümnaasiumi esindanud õpilased saavutasid häid kohti igas vanuseastmes

11.-12. klassi arvestuses osales 51 õpilast üle Harjumaa. Vanemas vanuseastmes võitis I koha Gloria Rannik. Häid tulemusi saavutasid Karmen Pihlak, Eva-Liisa Tiru, Sara Lotta Muzakko, Kristiina Verte ning Marileen Nael.

Keskmises vanuseastmes ehk 9.-10. klasside arvestuses oli osalejaid 99. Meie kooli parima tulemuse saavutas Miia Triin Binsol 9. klassi õpilaste seas 4. kohaga. 10. klasside seas saavutas 5. koha Diandra Tubli. Ülesandeid lahendasid edukalt ka Kadi Kõpper ja Kristiina Bulgarin.

7.-8. klasside arvestuses oli osalejaid kõige rohkem, 121 õpilast. 7. klasside seas saavutas I koha Iris Vühner. Samas vanuseklassis esindasid Saku Gümnaasiumi veel Gloria Peeters, Kertu Koptelkov ja Mirell Lohk.

Suur tänu nutikatele õpilastele ja nende juhendajatele!