Harjumaa 4.-5. klasside rahvastepalli võistlused 11. november Saku Gümnaasium

Harjumaa 4.-5. klasside koolidevahelistel rahvastepalli võistlustel saavutas Saku gümnaasiumi I võistkond 33 võistkonna hulgas väga tubli 5-6 koha (koos Aruküla Põhikooli teise esindusega). Saku Gümnaasiumi II tiim saavutas 21. koha.

Saku Gümnaasiumi I võistkonna mängud: vs Paldiski PK 2:0, vs Keila Kool 2:0, vs Kernu PK 2:0, veerandfinaalis kaotus Haabneeme Kooliga 0:2 ja 5-8 koha mängus tuli võit Kiili Gümnaasiumi üle 2:1 . Kokkuvõttes siis jäime jagama 5-6 kohta.

Saku Gümnaasiumi II võistkonna mängud: vs Laagri Kool 0:2, vs Paldiski Vene PK 2:0, vs Kehra G. 1:2, vs Järveküla Kool 1:2. 21.-22. koha mäng vs Muraste Kool 2:0.

1. koht Haabneeme Kool
2. koht Jüri Gümnaasium
3. koht Laagri Kool
4. koht Vaida PK
5. koht Saku Gümnaasium I
5. koht Aruküla PK 2

Poiste mäng läks mäng-mängult paremaks. Rahvastepallis on tähtis koostöö, on vaja kannatlikkust ja kavalust. Oli tore võistluspäev.

1. koht Haabneeme Kool
2. koht Jüri Gümnaasium