Harjumaa 3.klasside õpioskuste ainepäev 11. veebruar Saku Gümnaasium

3.klasside õpioskuste ainepäevale Saue Gümnaasiumi kogunes osalema 40 võistkonda erinevatest maakonna koolidest. Meie koolist osales 2 võistkonda.

3.klasside võistkond , kuhu kuulusid Krisse-Mai Vahar 3.b, Karl Marten Sokk 3.e ja Pärtel Käärt 3.a saavutas 2.koha.

Tubli oli ka 3.c klassi võistkond koosseisus Teele Toobal, Lilian Kallas Ja Kaspar Lapp.

Täname kõiki osalejaid, neid juhendanud õpetajaid ja õnnitleme võitjaid!

Täname kõiki osalejaid, neid juhendanud õpetajaid ja õnnitleme võitjaid!