Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Gümnaasiumimajas toimus 26,septebril teistmoodi koolipäev 30. september Saku Gümnaasium

10. klassil toimus üritus nimega “G10 stardipakett”
Tegevused toimusid töötubades, kus
- said õpilased teada oma peamise õppimisstiili ja näpunäiteid selle arvestamiseks;
- arutleda oma eesmärkide ja motivaatorite üle;
- teadmisi ajaplaneerimisest ja stressi vältimisest;
- ülevaate õppetöö korraldusest gümnaasiumis.

11. ja 12. klassil toimus uurimustööde minikonverents, kus 12. klassi õpilased tegid ettekandeid oma eelmisel aastal läbi viidud uurimistöödest ja jagasid ona kogemusi 11. klassile.

10. klassil toimus üritus nimega “G10 stardipakett”
Tegevused toimusid töötubades, kus
- arutleda oma eesmärkide ja motivaatorite üle;
- teadmisi ajaplaneerimisest ja stressi vältimisest;
- ülevaate õppetöö korraldusest gümnaasiumis.