Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Gümnaasiumiastme õpilasesinduse juhi valimised 09. oktoober Saku Gümnaasium

Gümnaasiumimajas on käimas õpilasesinduse juhi valimised.
Sellel aastal soovivad õpilasesinduse presidendiks saada Stiina Sammalkivi ja Jan Joonas Tuuna.
Tänasest on üleval reklaamplakatid koolimajas. Reedel söögivahetunnis toimub saalis kohtumine valijatega, kus mõlemad kandidaadid tutvustavad oma lubadusi ja eesmärke, räägivad kõigest sellest mida nad soovivad täide viia õpilasesinduse juhina!

Hääletada saavad kõik 10. - 12. klassi õpilased Stuudiumis. Hääletus algab reedel kell 12.00 ja kestab pühapäeva keskpäevani.

Gümnaasiumimajas on käimas õpilasesinduse juhi valimised.