Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Geograafia piirkonnavoor Viimsis 19. veebruar Saku Gümnaasium

11. 02. 2020. toimus Viimsi Koolis geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor.
Osales 208 õpilast Harjumaa erinevatest koolidest (7. klassist 54 õpilast, 8. klassist 60 õpilast, 9 .klassist 55 õpilast , gümnaasiumist 39 õpilast).
Meie kooli õpilased õpetajate Ele Toomi ja Kersti Vissovi juhendamisel võtsid ka osa. Seekord küll auhinnalisi koht ei tulnud, aga äramärkimist väärimist märgiksid kindlasti järgmised õpilased:
Marten Johandi 12. re - 8. koht
Robin Järlak 10. re - 10. koht
Kristiina Bulgarin 9. a - 12. koht
Paul Kang 8. d
Joonas Rohtla 7. e - 11. koht

Kiitus ja tänu ka teistele õpilastele, kes esindasid kooli.

11. 02. 2020. toimus Viimsi Koolis geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor.
Marten Johandi 12. re - 8. koht
Robin Järlak 10. re - 10. koht
Kristiina Bulgarin 9. a - 12. koht
Paul Kang 8. d
Joonas Rohtla 7. e - 11. koht

Kiitus ja tänu ka teistele õpilastele, kes esindasid kooli.