Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Eurovisioon Saku Gümnaasiumi moodi 03. veebruar Saku Gümnaasium

30. jaanuaril oli koolipäeva lõpp gümnaasiumiastmes tiba teistmoodi. Saalis toimus üritus “Tähtede lava”, mis inspiratsiooni sai eurovisioonist. Tegu oli siis meie abituriendi Kätlin Rodendau praktilise tööga. Kõik klassid said loosiga ühe riigi, mille eurovisiooni lugudest tuli üks valida ja lavale tuua.

Showd oli kõvasti rohkem kui oodati... Uskumatult ägedad noored on Saku Gümnaasiumis ja isegi õpetajad olid laval. Suured tänud kõigile, kes laval olid ja kiitus korraldajale.